Home Artykuły sponsorowane Sterna Polska – luksusowy dom

Sterna Polska – luksusowy dom

4 min czytania
0
0
825
Sterna Polska - luksusowy dom

Luksusowy dom to nie tylko meble i odpowiednia aranżacja, ale także sprzęty AGD, które poprawiają jakość naszego życia. Sterna Polska od lat specjalizuje się w sprzedaży produktów marki Premium, które w nowoczesny sposób dbają o czystość i ład w domu, a także wspierają w walce z bólami czy zabiegach kosmetycznych poprawiających stan skóry. Co znajduje się w naszej ofercie?

Najnowsze technologie w procesie sprzątania

Nowoczesny mop bioniczny Hizero to urządzenie 2w1 – zastępujące skutecznie tradycyjny odkurzacz i mop myjący podłogi. Usuwa zabrudzenia stałe i ciekłe, używając do tego celu jedynie letniej wody. Jednocześnie myje i suszy podłogę, co znacznie usprawnia proces sprzątania, a po jego zakończeniu – samoczynnie się oczyszcza i ładuje. Kompaktowe rozmiary oraz wbudowana bateria pozwalają na jego wygodne przechowywanie nawet w najmniejszym mieszkaniu i sprzątanie dużych pomieszczeń, bez konieczności uciążliwego przełączania przewodu elektrycznego. Ekskluzywny design i wyjątkowo cicha praca urządzenia powodują, że jego premiera została już nazwana „drugą rewolucją w dziedzinie sprzątania”.

Prasowanie z INNOSTEAM Plus

Innowacyjna szwajcarska technologia stoi za urządzeniem do prasowania INNOSTEAM Plus, które powoduje, że uciążliwa czynność stała się dużo łatwiejsza. Udoskonalona technologia parowa znacznie zwiększa wydajność i łatwość użytkowania, pozostawiając ubrania i pościel precyzyjnie wygładzone. Dzięki zastosowanej współczesnej technologii nie ma problemu z odkamienianiem, płukaniem czy czyszczeniem żelazka, niezależnie od rodzaju używanej wody. Dodatkowym ułatwieniem jest również polimerowa stopa żelazka, dzięki której temperatura jest idealnie dostosowana do prasowania każdego rodzaju tkaniny, bez konieczności używania termostatu czy nakładek teflonowych. Wielbiciele nowoczesnego designu docenią także elegancki projekt deski do prasowania i żelazka, które po użyciu można wygodnie złożyć i przechowywać w dowolnym miejscu.

Domowy gabinet rehabilitacyjny i kosmetyczny

Platiumed to marka produkująca urządzenia medyczne i kosmetyczne, wygodne i łatwe do użycia w każdym domu. Urządzenie MAG 206 pozwala na wykorzystywanie elektroterapii, magnetoterapii i terapii ultradźwiękiem w walce z bólami i napięciami mięśniowymi, a także z takimi problemami zdrowotnymi, jak stany migrenowe i odczyny zapalne. MAG 202 to z kolei aparat, który dzięki falom radiowym poprawia napięcie i elastyczność skóry, redukuje drobniejsze zmarszczki i usprawnia mikrokrążenie.

Sprawdź: Luksusowy Dom ze Sterna Polska

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź również

Jak wybrać najlepszą szczoteczkę soniczną dla swoich potrzeb?

Szczoteczka soniczna, jeśli będzie dobrze dobrana, może służyć nie jednemu, ale wszystkim …