Home Reklama

Reklama

Portal Kobieta na Czasie to miejsce, w którym dzielimy się poradami i inspiracjami dotyczącymi życia każdej kobiety. Nasze artykuły zawierają wskazówki, inspiracje oraz motywujące treści, dzięki którym możecie zdobyć niezbędną wiedzę, łatwiej się zorganizować czy po prostu miło spędzić czas. Jesteśmy po to, by nauczyć Was czerpania z życia tego, co najlepsze.

Najpotrzebniejsze i najciekawsze informacje przekazujemy różnymi kanałami. Tworzymy dla Was artykuły publikowane na portalu, inspirujemy na Instagramie oraz na Facebooku. Dzięki temu mamy szansę dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców i poszukujących ciekawych, wartościowych treści.

Wiemy, że wielu specjalistów z różnych dziedzin także chce podzielić się swoją wiedzą lub polecić konkretne, przydatne produkty czy usługi, które mogą okazać się przydatne i pomocne dla kobiet. Dlatego wychodzimy z ofertą współpracy w postaci publikacji artykułów sponsorowanych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Uwaga!

Nie jesteśmy zainteresowani publikacją materiałów prasowych, dlatego prosimy o ich nieprzesyłanie. Istnieje możliwość publikacji materiałów sponsorowanych.

Redakcja Portalu Kobieta na Czasie

ul. Poznańska 62/74

60-837 Poznań

tel. +48 534 554 826

redakcja@kobietanaczasie.pl