Home Artykuły sponsorowane Co kupić na 20 rocznicę ślubu?

Co kupić na 20 rocznicę ślubu?

5 min czytania
0
0
559
Co kupić na 20 rocznicę ślubu?

Okrągłe rocznice ślubu są chętnie obchodzone przez małżonków, a także ich rodzinę i znajomych. Często takie uroczystości organizowane są przez pary ze sporym rozmachem. Dlatego zarówno sami małżonkowie, jak i ich rodzina oraz przyjaciele nierzadko mają problem ze znalezieniem idealnego na tę okazję prezentu. Co można kupić na 20 rocznicę ślubu? Podpowiadamy.

Jaki wybrać prezent na rocznicę ślubu?

Wybierając prezent na rocznicę związku niezależnie od tego, czy szukamy takiego podarunku dla małżonka, znajomych czy przyjaciół, warto pomyśleć o podarkach związanych z nazwą danej rocznicy. 20 rocznica ślubu nazywana jest też porcelanowymi godami, dlatego to świetny czas na to, aby kupić wysokiej jakości, piękną porcelanę. Wiele osób uważa, że w złym tonie jest natomiast ofiarowywanie parze, która obchodzi rocznicę ślubu sprzętów gospodarstwa domowego oraz przedmiotów w jakikolwiek sposób kojarzących się z codziennymi obowiązkami. Rocznicowy prezent powinien przede wszystkim sprawiać małżeństwu przyjemność. Dlatego dobrym pomysłem jest również zafundowanie takiej parze na przykład weekendu w SPA czy wakacji. 

Ręcznie zdobiona porcelana

Niezależnie od tego, czy szukamy prezentu z okazji 20. rocznicy ślubu dla swojego małżonka, czy taki podarunek chcemy wręczyć rodzicom, przyjaciołom lub członkom rodziny, warto postawić na ręcznie zdobioną, najwyższej jakości porcelanę. Mimo że z takiego zestawu obiadowego czy deserowego bądź filiżanek, czy kubków można korzystać na co dzień, to jednak taki prezent nie będzie odbierany jako użytkowy, ponieważ jest również piękny. 

Piękna, ręcznie zdobiona porcelana może towarzyszyć małżonkom zarówno podczas chwil spędzonych we dwoje, jak i podczas ważnych uroczystości rodzinnych. Porcelana opatrzona miłym podpisem lub personalizowaną dedykacją z pewnością wywoła uśmiech na twarzach małżonków. Obecnie na rynku możemy znaleźć wiele różnych naczyń wykonanych z porcelany, a także całe komplety obiadowe lub obiadowo-deserowe. Wiele z nich można dowolnie personalizować. Korzystając ze specjalnego kreatora, łatwo jest wygenerować wybrany napis i umieścić go na dowolnym miejscu każdego z naczyń.

Kwiaty, wino i czekoladki

Na 20 rocznicę ślubu warto wręczyć małżonkom również piękne kwiaty, wino, a także coś słodkiego. Jeżeli para gustuje w wysokiej jakości kawach lub herbatach, warto przygotować kosz z wybranymi gatunkami tych naparów i umieścić w nim dodatkowo również na przykład porcelanowe filiżanki lub kubki. Z takiego gotowego zestawu do picia kawy lub herbaty z pewnością ucieszy się niejedna para. Jest to też pomysł na stosunkowo niedrogi prezent dla osób, które nie dysponują zbyt dużym budżetem.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Niezbędnik profesjonalistki – jakie dodatki warto nosić ze sobą do pracy?

W świecie profesjonalistek każdy detal ma znaczenie. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko uł…