Home Artykuły sponsorowane Nudzą Cię zwykłe imprezy klubowe? Spróbuj NOCY BASENÓW w Termach BUKOVINA!

Nudzą Cię zwykłe imprezy klubowe? Spróbuj NOCY BASENÓW w Termach BUKOVINA!

9 min czytania
0
0
414
Noc basenów w Termach Bukovina

Zdarzyło Ci się kiedyś tańczyć w wodzie? Jeśli nie, a ta propozycja brzmi dla Ciebie intrygująco, to musisz wreszcie wybrać się na NOC BASENÓW w Termach BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. To jedyna taka impreza, podczas której baseny termalne zamieniają się w największy wodny parkiet w Europie. Po szczegóły zajrzyj do naszego artykułu.

Czym jest NOC BASENÓW?

NOC BASENÓW to unikalne wydarzenie w skali nie tylko Podhala i Polski, ale też naszej części Europy. Na jedną noc Termy BUKOVINA zamieniają się w elegancki wodny klub, goszcząc gwiazdy muzyki i zapraszając do imprezowania w ciepłej wodzie termalnej.

Podczas NOCY BASENÓW można szaleć niczym w najlepszym nocnym klubie, czując się przy tym o wiele swobodniej – w końcu jak często zdarza Ci się imprezować w stroju kąpielowym? Podczas tego wydarzenia będziesz mieć taką okazję!

W czasie NOCY BASENÓW można tańczyć w wodzie termalnej, podziwiać efektowne pokazy świateł, projekcje na ekranach LED, wyrzutnie ognia i CO2 i wiele innych. Na spektakularnej scenie na wodzie występują największe gwiazdy polskiej muzyki – w przeszłości w Termach BUKOVINA koncertowali m.in. Mezo, Liber, Gromee, Red Lips czy Roxie Węgiel. O imprezowy klimat dbają również profesjonalni DJ-e prezentujący muzykę klubową.

Więcej o NOCY BASENÓW przeczytasz w artykule na stronie https://www.termybukovina.pl/blog/noc-basenow-w-termach-bukovina-zazyj-kapieli-termalnych-w-niezwyklym-klimacie.

Dlaczego warto wybrać się na NOC BASENÓW?

NOC BASENÓW to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które powinno zainteresować nie tylko rasowych imprezowiczów. Oto kilka powodów, dla których warto choć raz wziąć udział w NOCY BASENÓW w Termach BUKOVINA:

  • Połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli dobrej zabawy z korzyściami dla zdrowia;
  • Oryginalna forma imprezowania;
  • Fantastyczna atmosfera;
  • Efektowne pokazy świateł oraz taneczne show;
  • Swoboda (nie musisz już skrupulatnie kompletować garderoby, układać fryzury etc.);

Dobry powód, by wreszcie odwiedzić Termy BUKOVINA

Wiele osób od dawna planuje wybrać się na termy do Bukowiny Tatrzańskiej, jednak zawsze coś staje im na przeszkodzie – a to odległość, a to brak czasu, a to wątpliwości, czy rzeczywiście warto jechać aż na Podhale, by zażyć kąpieli termalnych.

NOC BASENÓW może być tym bodźcem, który ostatecznie przekona Cię do odwiedzenia Term BUKOVINA, czyli bez wątpienia jednego z najlepszych kompleksów termalnych nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowej.

Jak wziąć udział w NOCY BASENÓW?

NOC BASENÓW to impreza cykliczna i – co ważne – biletowana. Wejściówki można kupić online w oficjalnym sklepie internetowym Term BUKOVINA. Warto przy tym podkreślić, że bilet na imprezę uprawnia również do korzystania z basenów termalnych. Jeśli więc np. uznasz, że musisz odpocząć od tańca, chcesz się wyciszyć czy po prostu w komfortowych warunkach zażyć kąpieli w ciepłej wodzie bez tłumów, to jak najbardziej masz taką możliwość.

Rada

NOC BASENÓW może być fantastyczną propozycją dla osób, które niekoniecznie chcą zaszaleć na wodnym parkiecie, ale w niecodziennych warunkach i w intymnej atmosferze zażyć kąpieli termalnych czy skorzystać z jednej z licznych saun (wstęp do saunarium jest płatny według standardowego cennika).

Kiedy najbliższa NOC BASENÓW?

Ostatnia NOC BASENÓW odbyła się 19 sierpnia i tradycyjnie przyciągnęła tłum imprezowiczów. Wydarzenie poprowadził Jacek Tomkowicz z RMF FM, na miejscu nie zabrakło również ekipy 4 FUN.TV, która przygotowała relację z imprezy (można się z nią zapoznać na profilu facebookowym stacji).

Jeśli do tej pory nie udało Ci się wziąć udziału w NOCY BASENÓW, to trzymaj rękę na pulsie. NOCE BASENÓW są organizowane regularnie w ciągu roku, a obiekt informuje o nich m.in. w swoich mediach społecznościowych. Aby być na bieżąco warto polubić i obserwować profil Term BUKOVINA na Facebooku.

O Termach BUKOVINA

Termy BUKOVINA to jeden z najpopularniejszych kompleksów basenowych w Polsce. Obiekt jest zasilany wodą termalną z własnego ujęcia znajdującego się na głębokości 2400 metrów. Jest to woda siarczanowo-sodowo-wapniowa, siarczkowa, fluorkowa, charakteryzująca się ogólną mineralizacją na poziomie 1593,2 mg/dm3. Zawiera wszystkie najcenniejsze składniki mineralne, dzięki czemu wykazuje szerokie zastosowanie terapeutyczne i może być uznawana za wodę o potencjalnych właściwościach leczniczych.

Termy mieszczą się w urokliwej Bukowinie Tatrzańskiej, zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od Zakopanego. Do dyspozycji gości kompleksu są m.in. baseny wewnętrzne i zewnętrzne (w strefie letniej), zjeżdżalnie, efektowna strefa saun z saunami fińskimi, łaźniami parowymi czy kabinami na podczerwień, a także bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej.

Z atrakcjami Term BUKOVINA zapoznasz się na stronie internetowej obiektu – https://www.termybukovina.pl/.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Niezbędnik profesjonalistki – jakie dodatki warto nosić ze sobą do pracy?

W świecie profesjonalistek każdy detal ma znaczenie. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko uł…