Home Artykuły sponsorowane W jaki sposób możemy samodzielnie dbać o czystość tapicerki meblowej?

W jaki sposób możemy samodzielnie dbać o czystość tapicerki meblowej?

6 min czytania
0
0
1,207
Czyszczenie-tapicerki

Do zachowania doskonałej prezencji mebli potrzebna jest także samodzielna pielęgnacja w warunkach domowych. Przynajmniej raz na miesiąc warto odkurzyć meble, aby wyeliminować okruszki oraz drobinki o ostrych krawędziach. Możemy także delikatnie przetrzeć tapicerkę z pomocą wilgotnej ścierki oraz odrobiny szarego mydła. Zbytnie namoczenie materiału nie jest jednak wskazane. W przypadku domowych sposobów usuwania drobnych zabrudzeń, dobrze sprawdza się soda oczyszczona i sok z cytryny.

Nie stosujmy natomiast silnych odplamiaczy, jeśli nie mamy pewności, że będą one odpowiednie do wybranej tapicerki. Samodzielne pranie tapicerki niesprawdzonymi środkami może przynieść więcej szkód niż korzyści. W związku z tym, starajmy się trzymać zweryfikowanych sposobów czyszczenia materiału.

Decydując się na firmę czyszczącą, możemy zapytać o radę wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie oraz ustalić cenę usługi. Być może okaże się, że najbardziej korzystnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z ich pomocy. Aby znaleźć profesjonalną firmę działającą w stolicy użyj internetu i wpisz: pranie tapicerki Warszawa w okienko wyszukiwarki.

Ile kosztuje fachowe pranie kanap i tapicerki w Warszawie?

Na rzeczywiste ceny za pranie kanap w Warszawie wpływa kilka czynników, przede wszystkim: gabaryty mebli oraz rodzaj materiału, z którego wykonana została tapicerka. Najmniej zapłacimy oczywiście za czyszczenie foteli, krzeseł, puf oraz innych, niewielkich elementów. Zazwyczaj jest to wydatek rzędu od 20 do 80 złotych za jeden element. Z kolei pranie narożników, kanap, tapczanów, sof oraz łóżek to wydatek rzędu 100-200 złotych.

Jak już mówiliśmy, dużą popularnością wśród klientów cieszy się także pranie wykładzin podłogowych, które wciąż stanowią popularny element wykończenia podłogi. Za taką usługę zapłacimy od 5 do 10 złotych za metr kwadratowy. Klienci biznesowi zlecający czyszczenie wykładzin na dużej powierzchni mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że profesjonalne pranie tapicerki w Warszawie nie należy do drogich usług, szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie korzyści, o których wspomnimy w dalszej części artykułu.

Czyszczenie wykładzin i tapicerki w biurach i lokalach komercyjnych

Specjalistyczne czyszczenie wykładzin podłogowych jest równie popularne, co pranie tapicerki. To kolejna z usług, która może diametralnie poprawić higienę wnętrza, wpływając na wyższy komfort domowników. Tego typu usługi są popularne nie tylko wśród klientów prywatnych, ale również u klientów biznesowych. Systematyczne pranie wykładziny biurowej jest często zamawiane przez firmy, które pragną zapewnić swoim pracownikom optymalny komfort pracy. Czyszczenie krzeseł, foteli oraz narożników znajduje zastosowanie także w obiektach turystycznych oraz lokalach komercyjnych, takich jak np. kino, restauracja czy salon rozrywki.

 

Wybierz profesjonalne pranie narożników i kanap w Warszawie

Fachowo zrealizowane czyszczenie tapicerki i kanap eliminuje uporczywe zabrudzenia, likwiduje niebezpieczne drobnoustroje, a także konserwuje tapicerkę, gwarantując jej długotrwałą ochronę. W rezultacie, możemy z większą łatwością zachować estetyczny wygląd mebli wypoczynkowych, które każdego dnia dbają o nasz komfort. O lepszą higienę wnętrza jesteśmy w stanie zadbać także zamawiając profesjonalne pranie narożników w Warszawie. Usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów prywatnych, jak również biznesowych. Decydując się na wynajęcie fachowców, oszczędzasz czas i energię oraz zyskujesz gwarancję satysfakcjonujących rezultatów.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Precyzyjne szczotkowanie zębów dzięki technologii magnetycznej szczoteczek Oral-B iO

Technologia magnetyczna w szczoteczkach do zębów to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, któ…