Home Podróże Wakacyjny wypoczynek dla dziecka? W tym roku w Polsce

Wakacyjny wypoczynek dla dziecka? W tym roku w Polsce

5 min czytania
0
0
2,053
quatromondis

Kolonie w Polsce wydają się najlepszym wyborem na spędzenie wakacji przez dzieci i młodzież. Nie ma zagrożenia, że granice zostaną zamknięte i że po powrocie będziemy siedzieć z dziećmi na kwarantannie. Dodatkowo ośrodki wypoczynkowe na terenie naszego kraju powinny spełniać określone standardy, nad którymi czuwają państwowe instytucje. Organizatorzy kolonii i obozów już otworzyli panele rekrutacyjne i przyjmują zgłoszenia. Jak wybrać najlepsze kolonie dla naszego dziecka?

Zamieszkaj w zamku! A może wakacje w pałacu?

Trudno sobie wyobrazić bardziej bezpieczne miejsce niż zamek czy pałac. Otoczone często rozległym parkiem, twierdze stanowią idealne miejsce do spędzenia wakacji. To możliwe! Najpiękniejsze polskie zamki każdego roku otwierają swoje podwoje, by przyjąć dzieci i młodzież na kolonie i obozy. A należą do nich m.in. Zamek w Mosznej, Zamek Czocha, Kliczków, Gniew. A także Zamek w Krasiczynie i Baranowie Sandomierskim. Kolonie w zamku to nie tylko mnóstwo radości z przebywania w tajemniczych salach, dziedzińcach i krużgankach, ale przede wszystkim najlepsza zabawa w ulubionym klimacie.

moszna wita

Tematyczne kolonie w zamkach i pałacach!

HUGO YORCK proponuje w tym roku zabawę dla fanów Harry’ego Pottera. Świat Czarodziejów to doskonałe kolonie również dla najmłodszych. Zajęcia z eliksirów, zielarstwo, zagadkowej transmutacji i wiele imprez wieczornych, stylizowanych na znane programy rozrywkowe. A dodatkowo fabularna przygoda rodem z serii książek fantasy. Z mnóstwem artefaktów, zaklęć, czarodziejskich peleryn i znanych bohaterów. Dla zainteresowanych dawną sztuką fechtunku, łucznictwem, czy lubiących buszować po lasach i budować szałasy – proponujemy Świat Tropicieli. A na tym nie koniec! Wybrać można się również do Kosmicznego Świata Rekrutów, pełnego rekwizytów z odległej galaktyki, czy do Świata Sanguinów. Ten ostatni to propozycja dla fanów detektywistycznych seriali i książek. Zagadki, questy i nocne misje…

Jakie jeszcze propozycje tematycznych kolonii znajdują się w ofercie, znajdziesz tutaj https://quatromondis.pl/kolonie/tematyczne

port_fab_rand

zamek w Krasiczynie

Coś więcej niż wypoczynek…

Dla tych, którzy cenią sobie spędzanie czasu w sposób aktywny, proponujemy udział w oryginalnym obozie językowym! Wyobraźcie sobie całe kolonie prowadzone w języku angielskim dla fanów Hogwartu. Nie ma lepszej nauki, niż ta poprzez zabawę. Native speaker, lektorzy języka angielskiego. Zajęcia, imprezy, a także nauka słownictwa z życia codziennego. Zamek w Baranowie Sandomierskim kusi extra programem z grami planszowymi. Nic lepiej nie zacieśnia więzi i przyjaźni, niż wspólne planszówki – rywalizacja, współpraca, strategia i pomysł na zwycięstwo. A w Pałacu Racot, Rybokarty i Zamku Kliczków czekają na odważnych przygody z jazda konną. Aby wybrać najlepsze kolonie dla swojego dziecka, koniecznie należy zawitać do Czterech Światów Hugona Yorcka www.quatromondis.pl.

czteryświaty

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Podróże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Dzień Mamy: co kupić mamie, która ma wszystko?

Dzień Mamy to wyjątkowa okazja, kiedy celebrowane są matczyne miłość, poświęcenie i wsparc…