Home Artykuły sponsorowane Bateria wannowa 3 otworowa – Jaką wybrać?

Bateria wannowa 3 otworowa – Jaką wybrać?

7 min czytania
0
0
375
Bateria wannowa 3 otworowa - Jaką wybrać

Wanny z pewnością są tymi elementami łazienkowego wyposażenia, które są ponadczasowe. Były modne wiele lat temu, obecnie cieszą się również ogromnym zainteresowaniem. Za komfort użytkowania wanny odpowiedzialny jest nie tylko jej kształt, rozmiar czy materiał, z którego została wykonana, ale także i bateria, która jest montowana w jej pobliżu. Jednymi z tych, które obecnie cieszą się dużą popularnością, są baterie wannowe 3 otworowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat, poznać wady oraz zalety tych modeli oraz dowiedzieć się czym kierować się podczas ich wyboru – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Bateria wannowa 3 otworowa – zalety

Każdy rodzaj baterii ma swoje wady i zalety, w przypadku baterii wannowych 3 – otworowych z pewnością atutów jest znacznie więcej. Modele te wybierane są przede wszystkim ze względu na design. Ze względu właśnie na niego sprawdzają się w łazienkach eleganckich, nowoczesnych, minimalistycznych oraz klasycznych. Nie jest też tak, że mówiąc o bateriach 3 otworowych mamy przed oczyma konkretny ich model. Są one zróżnicowane względem siebie ogólnie designem, stylistyką, w jakiej zostały wykończone, funkcjonalnością.

Bateria wannowa 3 otworowa to także model armatury, który jest niezwykle praktyczny. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że elementem zewnętrznym jest słuchawka natryskowa, natomiast waż w momencie, gdy nie jest używany, jest schowany. Ma to wpływ na estetykę. Nie należy martwić się także o zbierającą się w pojemniku wodę, ponieważ dobre modele, posiadają specjalne rynienki odprowadzające ją.

Czym kierować się podczas wyboru baterii wannowych 3 otworowych?

Na rynku znajdują się baterie wannowe 3 otworowe https://www.lazienkiabc.pl/3-otworowe-c197 dobrej jakości, a także i takie które z pewnością nie są godne polecenia. Z tego względu przed dokonaniem zakupu, korzystnie jest zapoznać się z opiniami na temat danego modelu. Powinno się kupować baterie łazienkowe zawsze w branżowych sklepach, a nie przypadkowych marketach. Być może baterie marketowe są sporo tańsze i na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie do tych droższych, jednak różnice mogą być bardzo szybkie zauważalne.

Jedną z większych wad baterii wannowych 3 otworowych “no name” jest problem z dostępnością części zamiennych. Możliwe, że nawet po krótkim czasie użytkowania bateria taka ulegnie uszkodzeniu a dedykowane części zamienne będą nieosiągalne w zakupie. W przypadku markowych baterii, części zamienne znajdują się w ciągłej sprzedaży (nawet 20 lat!) po zaprzestaniu produkcji baterii.

bateria wannowa

Dobra bateria wannowa 3 otworowa – czyli jaka?

Idealna bateria wannowa 3 otworowa, to model, który zachwyca swoim designem, jest bezproblemowa podczas montażu czy utrzymaniu w czystości, poza tym posiada technologię, funkcje, dzięki którym można podczas normalnego użytkowania zmniejszyć zużycie wody. Przed zakupem baterii, należy zapoznać się z jej parametrami technicznymi. Dobre modele wyposażone są w ceramiczne głowice, które są gwarantem ich długiej i płynnej pracy. Poza tym warto doposażyć model, albo wybrać takie, który posiada na końcu wylewki perlator. To właśnie dzięki niemu wypływająca woda jest mieszana z powietrzem. W rezultacie ma ona większą objętość, jest perlista podczas kontaktu ze skórą i zużywa się jej znacznie mniej.

Warto przemyśleć zakup baterii wannowej 3 otworowej z termostatem. Dzięki temu można nie tylko również zaoszczędzić na rachunkach za wodę, ale także mieć pewność, że osoby, które będą korzystały z wanny będą bezpieczne. Jest to zabezpieczenie przed przypadkowym oparzeniem, spowodowanym kontaktem ze zbyt gorącą wodą. Rozwiązanie takie sprawdza się wtedy, gdy z łazienki samodzielnie korzystają dzieci czy osoby starsze.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Niezbędnik profesjonalistki – jakie dodatki warto nosić ze sobą do pracy?

W świecie profesjonalistek każdy detal ma znaczenie. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko uł…