Home Tips & Tricks Jak poprawić wygląd swoich piersi?

Jak poprawić wygląd swoich piersi?

4 min czytania
0
0
1,133
powiększenie piersi timeless.com.pl

Piersi to atrybut każdej kobiety. To symbol kobiecości, który czasami trzeba poprawić lub zrekonstruować od podstaw. Warto to jednak robić, wbrew powszechnej opinii. To ona mówi, że sztuczny biust jest brzydki i passe. A tak naprawdę implanty piersi – czyli wszystkie inwazyjne operacje – są dobre. Są nawet potrzebne! W zależności od indywidualnych potrzeb, biustu nie trzeba od razu poprawiać za pomocą skalpela. Można użyć mniej inwazyjnych metod. Jakich?

Nieinwazyjne metody powiększania piersi

Przede wszystkim – zadbajmy o swój wygląd. Wyprostujmy plecy i wypnijmy piersi do przodu, by pokazać, że faktycznie je mamy. Doskonałe do prostowania będą również ćwiczenia, które wzmacniają mięśnie przy biuście. Dzięki temu piersi będą bardziej wypięte i sterczące, nie będą opadać. Takie ćwiczenia warto wykonywać rano, po wstaniu. Można je znaleźć w sieci, w wielu miejscach. Dobrym sposobem będzie również korzystanie z odpowiednich suplementów, bo i takie są dostępne na polskim rynku. Nie zawsze jednak mają dobrą sławę. Bardzo często są tylko pewnego rodzaju placebo lub nawet mogą nam zaszkodzić.

Operacja plastyczna biustu

Operacja plastyczna może wydawać się taką fanaberią, ale zależy ona tylko i wyłącznie od każdego z nas. Bardzo często jest ona wykonywana w odpowiedni i fachowy sposób. Chirurdzy coraz częściej się dokształcają, by być na bieżąco z implantami piersi. By móc wybrać najlepszą metodę powiększenia lub korekty piersi klientki, która do nich przyszła. To niełatwe zadanie. Bardzo często trzeba się sporo nagłowić, by wybrać odpowiednie środki. Ale to się wyjątkowo opłaca – zwłaszcza jeśli kobieta nie cieszy się z wyglądu swojego ciała i wie, że musi go zmienić. Wtedy w grę wchodzą różnego rodzaju implanty piersiowe, umieszczane pod skórą – o gładkiej, chropowatej powierzchni z wypełnieniem z roztworu soli fizjologicznej lub z silikonu. Każdy implant ma swoje plusy i minusy, dlatego ważna jest odpowiednia znajomość swojego fachu przez lekarza.

Powiększenie piersi to nie jedyny zabieg, który oferuje współczesna medycyna. Panie mogą jeszcze liczyć na pomniejszenie piersi w razie problemów i drobnej korekty wyglądu, na przykład uniesienia piersi tak, by wyglądały one na pełniejsze i o ładniejszym kształcie. Warto więc zastanowić się, czy któraś z wymienionych metod nie jest specjalnie dla ciebie. A nuż któraś poprawi ci humor na resztę twojego życia? Powiększanie piersi warto powierzyć specjalistom. W Warszawie dużym uznaniem cieszy się Klinika Timeless.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Tips & Tricks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Dzień Mamy: co kupić mamie, która ma wszystko?

Dzień Mamy to wyjątkowa okazja, kiedy celebrowane są matczyne miłość, poświęcenie i wsparc…