Home Artykuły sponsorowane Lato coraz bliżej – usuń tłuszcz dzięki liposukcji N.I.L.

Lato coraz bliżej – usuń tłuszcz dzięki liposukcji N.I.L.

7 min czytania
0
0
724
Lato coraz bliżej – usuń tłuszcz dzięki liposukcji N.I.L.

Lato to czas wysokich temperatur i pięknej pogody. Twoja sylwetka jest daleka od ideału i chcesz zlikwidować depozyty tłuszczu? Liposukcja N.I.L. to innowacyjny zabieg modelujący, dzięki któremu możesz bez wstydu odsłaniać ciało podczas wakacji i czuć się pewnie nawet w skąpym bikini.

Liposukcja infradźwiękowa – proporcjonalna i smukła sylwetka

Liposukcja N.I.L. (Nutaional Infrasonic Liposculpture) stanowi silną konkurencję dla klasycznej liposukcji przeprowadzanej metodą chirurgiczną. Unikalny ruch 3D, w jaki wprawiane są specjalne kaniule sprawia, że lekarz może bez większego wysiłku odessać niechcianą tkankę tłuszczową z praktycznie każdej partii ciała. Jak podkreślają eksperci z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy liposukcja infradźwiękowa poprawia wygląd okolic, które nie sposób udoskonalić za pomocą diety redukcyjnej i ćwiczeń (np. rejon nad kolanami, bryczesy, drugi podbródek). Jak długo trwa liposukcja N.I.L.? Standardowo zabieg wraz z podaniem znieczulenia trwa około 2 godzin. Podczas jednej sesji lekarz może usunąć od 1000 do nawet 4000 ml tkanki tłuszczowej. Po zabiegu należy nosić specjalny pas elastyczny lub ubranko uciskowe, aby wspomóc gojenie się tkanek

Liposukcja infradźwiękowa – czynniki wykluczające

Przeciwskazaniami do zabiegu liposukcji infradźwiękowej N.I.L. są m.in.:

  • aktywne infekcje,
  • rany w obszarze zabiegowym,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • ciąża i karmienie,
  • choroba nowotworowa.

Pełną listę przeciwwskazań poznacz podczas wstępnej konsultacji medycznej z lekarzem.

Liposukcja infradźwiękowa – poznaj wszystkie zalety zabiegu N.I.L. 

Zabieg liposukcji metodą N.I.L. jest małoinwazyjny i delikatny dla otaczających tkanek. Głowica nutacyjna działa szybko i precyzyjnie jedynie w problematycznym obszarze. Co więcej, lekarz wykonujący zabieg może przeszczepić odessaną tkankę tłuszczową w inną partię ciała, aby uzupełnić miejsca pozbawione objętości (np. powiększyć piersi, pośladki). Jak to możliwe? Otóż odsysany tłuszcz nie jest uszkadzany, dzięki czemu może być ponownie wykorzystany. Jakie są inne zalety liposukcji infradźwiękowej? 

Metoda ta jest znacznie bezpieczniejsza, niż liposukcja mechaniczna. Zabieg N.I.L. nie wymaga hospitalizacji ani długotrwałej rekonwalescencji. Skóra na wymodelowanych rejonach ciała jest gładka, nie musisz obawiać się powstania nierówności, co niekiedy zdarza się przy innego typu liposukcjach. Ewentualne zasinienia i obrzęk mijają samoistnie w ciągu kolejnych dni. Pneumatyczna głowica pozwala opracować również delikatne miejsca, takie jak okolice krocza, pośladków, łydki. Liposukcja N.I.L. jest komfortową procedurą, dla wygody pacjentek może być przeprowadzona w znieczuleniu miejscowym. Efekty terapii są trwałe, usunięta tkanka tłuszczowa się nie regeneruje, dzięki czemu przy zachowaniu zdrowego stylu życia możesz cieszyć się ładniejszą figurą przez długie lata.

Dla kogo dedykowana jest liposukcja infradźwiękowa? Dla wszystkich kobiet, które chcą pięknie prezentować się podczas wakacji i nie tylko. Uzyskane efekty są bardzo naturalne, dzięki czemu osoby z otoczenia zauważą pozytywną zmiany Twojego wyglądu, ale nie domyślą się, że korzystałaś z zabiegu medycyny estetycznej. N.I.L. to skuteczny i dyskretny sposób na poprawę sylwetki.

Ile kosztuje liposukcja nutacyjna? 

Zastanawiasz się, jaki jest orientacyjny koszt liposukcji nutacyjnej? Wszystko zależy od indywidualnego przypadku i rejonu poddawanego zabiegowi. Przykładowo, cena odsysania tłuszczu z okolic kolan to 3500 złotych wzwyż. Z kolei za usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder lub ud należy zapłacić co najmniej 5500 złotych. Zabieg liposukcji N.I.L. możesz sfinansować w wybranym systemie ratalnym, co czyni go jeszcze bardziej przystępnym dla pacjentek. 

Chcesz pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej i poddać się liposukcji infradźwiękowej? Więcej ważnych informacji na temat zabiegu N.I.L. znajdziesz na stronie internetowej naszej kliniki: https://bienkowscyclinic.pl

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Fryzura mokra włoszka – idealna dla każdej kobiety! Sprawdź jak ją zrobić!

Popularna w latach 80-tych i 90-tych fryzura mokra włoszka wraca do łask. Takie uczesanie,…