Home Artykuły sponsorowane Skuteczny sposób na spowolnienie procesów starzenia – zabiegi z użyciem nici PDO i PLLA w Derma Instytut!

Skuteczny sposób na spowolnienie procesów starzenia – zabiegi z użyciem nici PDO i PLLA w Derma Instytut!

5 min czytania
0
0
999
Derma Instytut

Czym są nici PDO i PLLA?

Nici PDO są produkowane z polidioksanonu, od lat wykorzystywanej w chirurgii naturalnej substancji, która po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance i jest całkowicie wchłaniana przez skórę. Materiał ten po około 10–14 dniach zaczyna pobudzać neokolagenezę w tkankach oraz stymulować fibroblasty do syntezy naturalnego kolagenu; zwiększa także produkcję kwasu hialuronowego i elastyny.

Z kolei nici PLLA są wykonywane z kwasu polimlekowego, czyli polimeru, który jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu. To materiał biokompatybilny, ulega biodegradacji do 24 miesięcy. Podanie nici z kwasem polimlekowym w głębokie warstwy skóry właściwej i tkanki podskórnej nie tylko liftinguje tkanki, ale także stymuluje produkcję endogennego kolagenu i powoduje zwiększenie objętości tkanek. Co odróżnia nici PLLA od nici PDO? Zdecydowanie dłuższe działanie- skóra jest stymulowana do 18 miesięcy.

„Używane w Derma Instytut nici produkowane są w jednej z najlepszych na rynku fabryk. Posiadają certyfikat CE oraz certyfikat bezpieczeństwa wydany przez KFDA. To gwarancja najwyższej jakości i niesamowitych rezultatów.

Zabieg nićmi rewitalizującymi to ratunek dla tych, którzy chcą zatrzymać czas i spowolnić procesy starzenia się skóry. Nici najnowszej generacji wzmacniają zwiotczałą tkankę, poprawiają jej jędrność i sprężystość, a także pobudzają mechanizmy samoregeneracji. Efekty utrzymują się nawet do 2 lat.”  – powiedział Marcin Janusek, Współwłaściciel Kliniki Derma Instytut

nici pdo

Zabieg nićmi rewitalizującymi świetnie sprawdzi się przy korekcie opadającej powieki, podwójnego podbródka czy “poduszek” pod oczami. Można je również implantować w przypadku zmarszczek na szyi, dekolcie, przy wygładzaniu bruzdy nosowo-wargowej czy wypełnianiu doliny łez. Rozjaśniają okolice oczu a także podnoszą ich kąciki, poprawiają owal czoła. Nici rewitalizujące redukują zwiotczałą skórę nie tylko na twarzy, ale też całym ciele.

Zabiegi z użyciem nici rewitalizujących to idealna alternatywa dla pacjentów z przeciwwskazaniami do stosowania kwasu hialuronowego.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Biżuteria ze znakami zodiaku

Biżuteria ze znakami zodiaku stała się niezwykle popularna, łącząc w sobie osobisty charak…