Home Artykuły sponsorowane TAXON – nowoczesny program do faktur online dla Twojej firmy

TAXON – nowoczesny program do faktur online dla Twojej firmy

5 min czytania
0
0
638

Programy do fakturowania znajdują coraz większe uznanie wśród przedsiębiorców. Tego typu narzędzia ułatwiają wystawianie faktur, a także ograniczają formalności księgowe do minimum. Przykładem takiej aplikacji jest TAXON. Sprawdź, czym wyróżnia się ten program i dlaczego warto z niego korzystać.

Wystawianie dużej ilości faktur – odwieczny problem przedsiębiorców

Każdy przedsiębiorca – niezależnie od tego, czy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, czy jest wspólnikiem w firmie, jest zobowiązany do wystawiania faktur od każdej sprzedaży. Samo dokumentowanie nie sprawia problemu wtedy, gdy takich transakcji w miesiącu jest niewiele. Gorzej, jednak gdy miesięcznie przeprowadzanych jest kilkadziesiąt takich operacji – każdorazowe wystawianie faktury może prowadzić do niemałego bólu głowy i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. 

Program do faktur online – narzędzie ułatwiające fakturowanie w firmie

Co więc zrobić, aby usprawnić fakturowanie w firmie, gdy nie ma się księgowej? Jednym z najlepszych sposobów jest skorzystanie z dedykowanego oprogramowania do wystawiania faktur. Program tego typu umożliwia w krótkim czasie wygenerowanie faktury pod uzupełnione i zapisane wcześniej dane adresata. Cały proces najczęściej ogranicza się do wpisania odpowiednich informacji, a także kilku kliknięć. Takie rozwiązanie pozwala przede wszystkim oszczędzić czas, a także nerwy związane z prawidłowym wystawianiem faktury. 

Jaki program do faktur wybrać? Postaw na TAXON

Na jaką aplikację do fakturowania się zdecydować? Najlepiej na taką, która oferuje pełną wygodę i kompleksowe wsparcie księgowej o każdej porze. Takim narzędziem jest TAXON, czyli polski program do faktur online o wielu nowoczesnych funkcjach i udogodnieniach. Nowoczesna aplikacja została stworzona pod kątem maksymalnego ułatwienia prowadzenia firmy – dzięki niej m.in.:

  • wystawisz szybko i wygodnie faktury (zarówno dla polskich, jak i zagranicznych kontrahentów); dane klientów są pobierane automatycznie z GUS,
  • otrzymasz niezbędną pomoc księgowej w każdej chwili; aplikacja posiada moduł kontaktu ze specjalistą na specjalnym czacie; zero telefonów, zero maili,
  • prześlesz na bieżąco każdą fakturę do księgowej przez zrobienie zdjęcia w aplikacji; dzięki temu żaden druk nie umknie Twojej uwadze i zyskasz pewność, że wszystkie dokumenty dostarczyłeś na czas,
  • otrzymasz comiesięczny raport podatków i kosztów, co pozwoli Ci w łatwy sposób zanalizować sytuację finansową Twojej firmy.

Co ważne – TAXON to darmowy program do faktur, który dostosowany jest zarówno do urządzeń mobilnych, jak i komputerów. Aplikację możesz pobrać w Google Play lub AppStore, a także zalogować się do niej z każdej przeglądarki.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Niezbędnik profesjonalistki – jakie dodatki warto nosić ze sobą do pracy?

W świecie profesjonalistek każdy detal ma znaczenie. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko uł…