Home Artykuły sponsorowane Pudełko na prezent bożonarodzeniowy – jak je dobrać i urozmaicić?

Pudełko na prezent bożonarodzeniowy – jak je dobrać i urozmaicić?

4 min czytania
0
0
315
Pudełko na prezent bożonarodzeniowy

Pudełka na prezenty mają wpływ na bardziej estetyczny wygląd całego podarunku. Ich celem jest nadanie uroku i podkreślenie wyjątkowości prezentu. Jak wybrać i urozmaicić pudełko na prezent?

Pudełko na prezent bożonarodzeniowy – czym się kierować w wyborze?

Gdy darczyńcy uda się wybrać prezent, pozostaje ostatnia, najprzyjemniejsza część przygotowywania podarunku, jaką jest pakowanie. Prezent bożonarodzeniowy powinien być zapakowany tematycznie, do tego dobrze, żeby nawiązywał do sezonu zimowego. Na rynku można znaleźć wiele pudełek na prezenty z wizerunkami Świętego Mikołaja, reniferów oraz z klasycznymi symbolami grudniowego święta, takimi jak choinka czy bombki. Jednak jeżeli osoba przygotowująca podarunek chce zaskoczyć odbiorcę, powinna bardziej kreatywnie podejść do zadania.

Pudełko na prezent bożonarodzeniowy – jak je urozmaicić?

Przykładem opakowania jest wybór jego nietypowego kształtu, ale także dodanie elementów zdobiących. Na stronach internetowych można znaleźć pudełka z uchwytami, które są kreowane na domki Mikołaja. Do całości można dodać kokardy w kolorze zielonym lub czerwonym, których barwa kojarzy się ze stroikami bożonarodzeniowymi. Dobrym pomysłem będzie także przywiązanie bombek lub łańcucha choinkowego do rączki pudełka, które nadadzą świątecznego uroku.

Czy można samodzielnie wykonać pudełko na prezent bożonarodzeniowy?

Wykonanie pudełka na prezent jest możliwe, ale niestety wymaga zorganizowania niemałej ilości czasu. Do samodzielnego wykonania ozdoby należy przygotować zszywacz do kartonów i tekturowe części po pudełku. Narzędzie ułatwi złączenie wszystkich elementów papieru, które w efekcie nadadzą odpowiedniego kształtu opakowaniu. Gdy już wszystkie fragmenty będą złączone, pozostaje pomalowanie i przystrojenie pudełka. Do malowania można wykorzystać farbę akrylową, która doskonale zdaje egzamin na powierzchniach papierowych.

Dodatkiem do całej własnoręcznej konstrukcji mogą być lizaki, cukierki, a także małe wiązanki z ostrokrzewu, które będą stanowiły piękny element dekoracyjny. Istnieje także prostszy sposób wykonania pudełka na prezent. Wystarczy wykorzystać stare opakowanie po butach, które następnie należy okleić papierem prezentowym. Do środka pudełka można włożyć siano, które dodatkowo ozdobi wnętrze. Dzięki temu podarunek, jaki darczyńca do niego włoży, będzie się pięknie prezentował.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Jak upiąć włosy do ramion na co dzień – fryzury włosy półdługie!

Posiadaczki średniej długości włosów do ramion zapewne niejednokrotnie zastanawiały się, j…