Home Lifestyle Pomysł na walentynki w domu. Spędźcie wyjątkowo czas razem!

Pomysł na walentynki w domu. Spędźcie wyjątkowo czas razem!

8 min czytania
0
0
588
pomysł na walentynki w domu

Walentynki zazwyczaj kojarzą się z wielkimi bukietami róż, wyjściami na randki lub komediami romantycznymi, które oglądamy zawinięte w koc. Jeśli chcemy spędzić walentynki w domu, możemy zaplanować ten czas wyjątkowo. Dla siebie samej, lub dla siebie i ukochanej osoby. Pomysły na spędzenie walentynek w domu zależą wyłącznie od naszych pomysłów i chęci.

Jak spędzić walentynki w domu?

Zanim zaplanujemy nasz walentynkowy wieczór, ustalmy co sprawi, że poczujemy się w ten dzień wyjątkowo. Macie ochotę spędzić walentynkowy wieczór w piżamach i oglądając filmy? Jeśli to lubicie, proszę bardzo! Równie dobrze możecie ubrać się w eleganckie ubrania i przygotować romantyczną kolację. Jedni nie mogą się doczekać płatków róż, czerwonych serduszek, dla innych to zupełnie niepotrzebne. Grunt, to zachować nastrój, na jakim wam zależy.

pomysły walentynkowe

Walentynki w domu – pomysły

Walentynki w domu można spędzić bez silenia się na scenariusze z filmów romantycznych. Do najchętniej wybieranych i najlepiej wspominanych pomysłów na walentynki należą zwyczajne czynności, jak gra w planszówki, wspólne gotowanie lub spacer.

Wspólne gotowanie

Wspomniane wcześniej wspólne gotowanie to świetny pomysł na spędzenie romantycznego wieczoru we dwoje. Możecie spróbować nowych przepisów lub przygotować coś, co lubicie najbardziej. Przyjemność sprawi zarówno samo przygotowywanie kolacji, jak i jej wspólne zjedzenie. To, jak potoczy się wspólne gotowanie zależy od was.

pomysł na walentynki

Walentynki w domu – wspólna kąpiel lub masaż

Jeśli macie w domu wannę i do tej pory nie znaleźliście czasu na długą, relaksującą kąpiel, to najwyższa pora to wykorzystać. Zarezerwujcie czas wieczorem na wspólną kąpiel. Pachnące olejki, piana, świeczki.. może romantyczna muzyka i wino. Gorący wieczór dopełni na pewno grzaniec galicyjski – szeroka oferta na wybieramwino.pl  Otuleni pianą i ciepłą wodą, możecie długo rozmawiać i odpływać podczas wspólnego relaksu. Romantyczna atmosfera gwarantowana!

Masaż, podobnie jak kąpiel to coś, co doceni się w rutynie codzienności. Walentynki to dobry moment, żeby sobie na obie te przyjemności pozwolić. Po kąpieli możecie zrobić sobie wzajemnie relaksujący masaż. Blask świec i rozleniwienie po romantycznej kąpieli będą idealne do rozbudzenia zmysłów.

Romantyczny spacer

Spacery zawsze będą dobrym pomysłem. Wspólne wyrwanie się z czterech kątów domu, dotlenienie i moment na spokojną rozmowę. W walentynki możemy poświęcić sobie więcej czasu, powrócić do wspomnień a nawet do miejsc, w których się spotykaliście. Możecie odtworzyć jakąś trasę z przeszłości, która wiąże się z przyjemnym wspomnieniem, lub znaleźć nowy cel, w pięknej scenerii. Miłym akcentem podczas spaceru będzie zajście po gorącą czekoladę lub grzane wino. Po spacerze możecie spędzić wspólnie czas tak, jak tylko wam się podoba.

pomysł na prezent walentynkowy

Pomysł na prezent walentynkowy

Walentynki oprócz mile spędzonego czasu z drugą połówką, kojarzą się także z wyznaniami miłości na ozdobnych karteczkach lub obdarowywaniem prezentami ukochanej osoby. Z pewnością każda kobieta doceni bukiet kwiatów, miłosny liścik, walentynkowe słodycze lub piękną biżuterię Mężczyźni również cieszą się z prezentów od swoich ukochanych. Pomysł na prezent walentynkowy zależy od preferencji danej osoby i naszej kreatywności.

Nie musimy wydawać fortuny lub kupować osobistych drobiazgów. Mamy do wyboru mnóstwo gadżetów walentynkowych jak np. spersonalizowany kubek, skarpetki lub ulubiona herbata. Dobrym pomysłem jest wykonanie własnoręcznych prezentów lub przygotowanie czegoś do zjedzenia, np. ciasto lub śniadanie do łóżka. Jeśli spędzamy walentynki w domu, możemy sprawić sobie prezent np. wyręczając kogoś w domowych obowiązkach.

Przybija Cię brak towarzystwa na spędzanie walentynek? Bądź swoją własną randką. Zrób sobie domowe spa, aromatyczną kąpiel ze świeczkami, przygotuj coś pysznego na kolację, wypij butelkę ulubionego wina…. Jeśli czujesz potrzebę, schowaj się pod koc z lodami i oglądaj ulubione komedie romantyczne.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Ola
Load More In Lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Ciekawe CV – co napisać o sobie w CV?

Aplikujący o pracę na tym samym stanowisku kandydaci bardzo często składają w tym celu dok…