Home Artykuły sponsorowane O co chodzi w numerologii? Sprawdź!

O co chodzi w numerologii? Sprawdź!

6 min czytania
0
0
575
na czym polega numerologia

Numerologia bada relacje między liczbami i literami. Twoja data urodzin ma znaczenie, ponieważ określa ją pewna wibracja – energia, która wpływa na Twoje myśli i zachowanie. Warto poznać siebie, po to, by zrozumieć, jaką masz misję do wypełnienia na Ziemi. Analiza numerologiczna pokaże Ci Twoje mocne i słabe strony. Dlaczego nie skorzystać z takiej wiedzy, skoro można ją dobrze użyć do osiągania własnych marzeń?

Korzystano z niej już w starożytnym Babilonie. Propagował ją także Pitagoras, który uważał, że numerologia jest najbliższą nauką człowiekowi – to liczby pozwalają odkryć duchową ścieżkę i przeznaczenie każdej istoty. Znalezienie życiowego powołania to warunek szczęścia, więc najpierw znajdź drogę, a szczęście się pojawi…

Zinterpretuj swoją cyfrę

Jeśli urodziłaś się 3 dnia miesiąca, Twoją liczbą jest 3, ale gdy Twoją datą urodzin jest 22, należy te cyfry zsumować, by otrzymać jedną. 2 + 2 = 4 – Twoją liczbą jest 4! Zawsze dwucyfrową liczbę w dacie urodzenia zredukuj do pojedynczych cyfr. Tak znajdziesz swój szczęśliwy numer.

Do określenia ścieżki życiowej potrzebujesz numeru, który wskaże Twoją naturę – tę prawdziwą, a nie jej maskę. W wyznaczaniu numeru ścieżki życiowej, dodaj do siebie miesiąc, dzień i rok, w którym się urodziłaś. Twoją szczególną datą jest 22 grudnia 1976 r.? Zsumuj wszystkie cyfry w podanym ciągu liczbowym, czyli 2+ 2+1+2+1+9+7+6. Dodaj także cyfry tworzące sumę tych liczb, czyli 30. Numerem Twojej ścieżki życiowej jest 3! To dusza prawdziwego artysty, który korzysta z różnych dziedzin sztuki, by wyrazić siebie. Wibracja trójki mocno opiera się na intuicji, to osoby, które są lubiane, bo mają osobisty czar.

Tym sposobem dowiesz się, jaki jest Twój numer przeznaczenia. To czy wykorzystasz tę wiedzę i w jaki sposób, zależy tylko od Ciebie.

Co mówi Twoje imię?

Z imienia i nazwiska możesz wyczytać swoje przeznaczenie. To cyfry, które wskazują na marzenia i osobiste pragnienia. By uzyskać właściwy numer, postępuj tak samo, jak przy wyznaczaniu ścieżki życiowej. Tym razem jednak weź pod uwagę swoje imię i nazwisko. Każdej literze jest przypisana wibracja, którą opisuje przypisana cyfra.

Cyfra 1 określa litery – A, J, S.

Cyfra 2 określa litery – B, K, T.

Cyfra 3 określa litery – C, L, U.

Cyfra 4 określa litery – D, M, V.

Cyfra 5 określa litery – E, N, W.

Cyfra 6 określa litery – F, O, X.

Cyfra 7 określa litery – G, P, Y.

Cyfra 8 określa litery – H, Q, Z.

Cyfra 9 określa litery – I, R.

Wystarczy zrobić odpowiednie obliczenia, by dowiedzieć się, co dany numer określa. Na przykład 5 prezentuje osobę kochającą dobrą zabawę i ludzi. Najważniejsza jest dla niej wolność – podejmuje ryzyko, ale przyziemne zajęcia są jego zmorą.

Pamiętaj o liczbach mistrzowskich, do których należą: 11, 22 i 33. Nie trzeba ich do siebie dodawać, by otrzymać jednocyfrowy wynik. Numer 11 reprezentuje charyzmatyczną osobę, która pomaga innym i szuka oświecenia. Numer 22 opisuje osobę doskonale przekuwającą marzenia w rzeczywiste cele, a 33 reprezentuje uduchowioną osobowość, która została powołana do życia w służbie innych. Przekonaj się, czy taka wiedza przyda się Tobie. Możesz się naprawdę zaskoczyć.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Niezbędnik profesjonalistki – jakie dodatki warto nosić ze sobą do pracy?

W świecie profesjonalistek każdy detal ma znaczenie. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko uł…