Home Dom Aranżacja wnętrz Nowoczesne skrzydła pokojowe

Nowoczesne skrzydła pokojowe

4 min czytania
0
0
520
Zalety nowoczesnych skrzydeł pokojowych

Komfortowe urządzenie zarówno domu, jak i siedziby firmy wymaga umiejętnego podzielenia i rozgraniczenia przestrzeni. Dlatego i w mieszkaniu, i w biurze nieodzownym elementem są drzwi wewnętrzne. Skrzydła pokojowe w domu zapewniają domownikom spokój i intymność, a pracownikom instytucji takie warunki, w których w skupieniu mogą wykonywać przydzielone im zadania. 

Praktyczne i efektowne

Idealne drzwi pokojowe to udane połączenie funkcjonalności i atrakcyjności wizualnej. Czyli z jednej strony powinny być one wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu i łatwe do umycia, a z drugiej efektowne i dopasowane do aranżacji wnętrza. Strona estetyczna drzwi jest o tyle ważna, że zawsze mamy je w zasięgu wzroku i podobnie jak meble czy oświetlenie stanowią one komponent wystroju wnętrza, decydujący o tym, jak wypada całość, a więc jaki jest końcowy efekt urządzenia pokoju dziennego czy korytarza. 

Do minimalistycznego salonu

Wyróżniające się starannym wykonaniem białe skrzydło drzwiowe z przeszkleniami ze szkła hartowanego będzie trafioną propozycją do modnego, urządzonego w topowym stylu minimalistycznym salonu. Kolor klasycznej bieli bardzo dobrze się skomponuje z każdym odcieniem ścian, a ponadto rozświetli pokój dzienny oraz znajdujący się za drzwiami korytarz. Efektownie wykończone okleiną 3D drzwi dopełnią wystrój minimalistycznego salonu, w którym jest dużo przestrzeni i nie ma rzeczy zbędnych, a każdy element został w przemyślany sposób dobrany do całości. 

Do nowoczesnej łazienki

Urządzając dom, warto do wszystkich pomieszczeń wybrać drzwi wewnętrzne z tej samej serii, a więc charakteryzujące się podobnym designem i kolorystyką. Mogą tu oczywiście zachodzić jakieś rozbieżności, gdy na przykład nie w każdym pokoju chcemy zamontować drzwi z szybami. Wtedy dobieramy skrzydła drzwiowe tego samego producenta, które różnią się między sobą detalami, ale są utrzymane w tym samym stylu i kolorystyce, dzięki czemu całość aranżacji tworzy harmonijną całość. 

Sklep remontowo-budowlany Bricoman posiada kolekcje drzwi, w których znajdziemy różne warianty podobnych do siebie modeli i bezproblemowo skompletujemy skrzydła drzwiowe do wszystkich pomieszczeń – sprawdź na: https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/drzwi-wewnetrzne/drzwi-wewnetrzne. Kupując na przykład drzwi do salonu w kolorze naturalnego drewna dębowego, bez trudu również dobierzemy pochodzące z tej samej kolekcji drzwi łazienkowe. Skrzydło drzwiowe, które jest wyposażone w zamek i posiada w dolnej części podcięcie wentylacyjne, spełni swoją funkcję, a jednocześnie skomponuje się z wystrojem całego domu, jak również z nowoczesną aranżacją samej łazienki.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Paulina Nowak
Load More In Aranżacja wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Przedświąteczna lista zakupów: mak mielony i orzechy tarte BackMit

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen pięknych chwil i rodzinnych spotkań przy…