Home Dom Aranżacja wnętrz Nowoczesne skrzydła pokojowe

Nowoczesne skrzydła pokojowe

5 min czytania
0
0
1,351
Zalety nowoczesnych skrzydeł pokojowych

Komfortowe urządzenie zarówno domu, jak i siedziby firmy wymaga umiejętnego podzielenia i rozgraniczenia przestrzeni. Dlatego i w mieszkaniu, i w biurze nieodzownym elementem są drzwi wewnętrzne. Skrzydła pokojowe w domu zapewniają domownikom spokój i intymność, a pracownikom instytucji takie warunki, w których w skupieniu mogą wykonywać przydzielone im zadania. 

Praktyczne i efektowne

Idealne drzwi pokojowe to udane połączenie funkcjonalności i atrakcyjności wizualnej. Czyli z jednej strony powinny być one wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu i łatwe do umycia, a z drugiej efektowne i dopasowane do aranżacji wnętrza. Strona estetyczna drzwi jest o tyle ważna, że zawsze mamy je w zasięgu wzroku i podobnie jak meble czy oświetlenie stanowią one komponent wystroju wnętrza, decydujący o tym, jak wypada całość, a więc jaki jest końcowy efekt urządzenia pokoju dziennego czy korytarza. 

Do minimalistycznego salonu

Wyróżniające się starannym wykonaniem białe skrzydło drzwiowe z przeszkleniami ze szkła hartowanego będzie trafioną propozycją do modnego, urządzonego w topowym stylu minimalistycznym salonu. Kolor klasycznej bieli bardzo dobrze się skomponuje z każdym odcieniem ścian, a ponadto rozświetli pokój dzienny oraz znajdujący się za drzwiami korytarz. Efektownie wykończone okleiną 3D drzwi dopełnią wystrój minimalistycznego salonu, w którym jest dużo przestrzeni i nie ma rzeczy zbędnych, a każdy element został w przemyślany sposób dobrany do całości. 

Do nowoczesnej łazienki

Urządzając dom, warto do wszystkich pomieszczeń wybrać drzwi wewnętrzne z tej samej serii, a więc charakteryzujące się podobnym designem i kolorystyką. Mogą tu oczywiście zachodzić jakieś rozbieżności, gdy na przykład nie w każdym pokoju chcemy zamontować drzwi z szybami. Wtedy dobieramy skrzydła drzwiowe tego samego producenta, które różnią się między sobą detalami, ale są utrzymane w tym samym stylu i kolorystyce, dzięki czemu całość aranżacji tworzy harmonijną całość. 

Sklep remontowo-budowlany Bricoman posiada kolekcje drzwi, w których znajdziemy różne warianty podobnych do siebie modeli i bezproblemowo skompletujemy skrzydła drzwiowe do wszystkich pomieszczeń – sprawdź na: https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/drzwi-wewnetrzne/drzwi-wewnetrzne. Kupując na przykład drzwi do salonu w kolorze naturalnego drewna dębowego, bez trudu również dobierzemy pochodzące z tej samej kolekcji drzwi łazienkowe. Skrzydło drzwiowe, które jest wyposażone w zamek i posiada w dolnej części podcięcie wentylacyjne, spełni swoją funkcję, a jednocześnie skomponuje się z wystrojem całego domu, jak również z nowoczesną aranżacją samej łazienki.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Paulina Nowak
Load More In Aranżacja wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź również

Stylowe Rozpinane Piżamy Damskie – Wygoda i Elegancja w Jednym

Rozpinane piżamy damskie to synonim komfortu i klasy. Ich funkcjonalny design sprawia, że …