Home Trendy Najmodniejsze tatuaże – pomysły na oryginalną ozdobę

Najmodniejsze tatuaże – pomysły na oryginalną ozdobę

6 min czytania
0
0
2,214

Kiedyś tatuaże kojarzone były głównie z osobami zbuntowanymi, bądź odbywającymi wyrok w zakładzie karnym. Na szczęście moda i zwyczaje dynamicznie się zmieniają, a tatuaże już od jakiegoś czasu nie budzą tak skrajnych emocji. Jakie ozdoby zaliczają się do grupy zawierającej najmodniejsze tatuaże? O czym warto pamiętać podczas wyboru odpowiedniego wzoru? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.

Obecnie tego typu zdobienia skóry chce mieć coraz więcej osób. Powstało wiele profesjonalnie prowadzonych miejsc, specjalizujących się w tatuażach. Ich pracownicy potrafią tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Wokół tego zagadnienia wyrosła cała grupa pasjonatów, organizujących spotkania z tzw. wspólnym „dziaraniem”, a także wydająca albumy z najpiękniejszymi pracami tatuażystów.

W modzie sytuacja wygląda równie dobrze. Gwiazdy chętnie korzystają z usług najlepszych specjalistów od tatuażu, a same wybrane przez nie wzory stają się popularne również wśród jej fanów. Obserwując obecnie social media można dojść do jednego, kluczowego wniosku.  Obecnie triumfy święcą subtelne grafiki, bądź napisy. Dlatego też w tym artykule skupimy się na tego typu pomysłach, mogących ozdobić Twoją skórę.

 

Najmodniejsze tatuaże - pomysł na damski tatuaż

Które najmodniejsze tatuaże są warte uwagi?

Najmodniejsze tatuaże zależą od miejsc, gdzie można je ulokować. Minimalistyczny wzór idealnie sprawdzi się na karku, w okolicach kostek oraz na udzie. Ostatnie z wymienionych  miejsc jest nieco nietypowe, ale ma swoje zalety. Jeśli pracujemy w korporacji lub innym miejscu, w którym przełożeni nie akceptują tego typu ozdób, udo to odpowiednio ukryta część ciała. Jednak warto pamiętać, że z biegiem lat może się ono zmieniać pod względem jędrności i sama skóra zniekształci obrazek, napis lub inny symbol.

W internecie rośnie również popularność tzw. tiny tattoos, czyli mikroskopijnych kresek, kółek czy innych elementów, które odpowiednio ulokowane, mogą stanowić ciekawy dodatek. Można je traktować symbolicznie, jednak właściwie umiejscowione, np. na nadgarstku w charakterze bransoletki z delikatnych kolorowych kropek, potrafią być estetycznym strzałem w dziesiątkę. Grunt to pomysł i odpowiednie wykorzystanie nawet tak małych zmian na skórze, aby wyróżnić się i stać się modnym

Spróbuj czegoś oryginalnego

Trzymając się minimalistycznej formy, w dalszym ciągu możemy zaproponować coś dla odważnych kobiet, które nie boją się znaczących zmian. Takim pomysłem jest tatuaż między piersiami. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej jego entuzjastek. Tego typu projekt znakomicie wygląda, jeśli postawimy na ciekawy, pionowy wzór, np. rustykalne kwiaty czy inne równie minimalistyczne, stonowane wzory. Jeśli nie chcesz aż tak zaszaleć, równie dobrze możesz zdecydować się na na tatuaż w tym miejscu, jednak wykonany za pomocą tymczasowej henny, a nie tuszu permanentnego.

Najmodniejsze tatuaże - pomysł na damski tatuaż

Media społecznościowe opanowuje również szał na tatuaże ślubne. Zazwyczaj odznaczają się one oryginalnością, znakomicie ze sobą współgrają i często są unikalnym projektem każdej z par. Naszym zdaniem najciekawiej prezentują się w miejscu obrączki. Wskazane jest, aby był to symbol dobrych wspomnień, powiązanych ze związkiem lub wspólnymi zainteresowaniami. 

Najmodniejsze tatuaże potrafią być piękne, ale należy o nie również zadbać, szczególnie zaraz po wykonaniu. Dlatego dopytaj swojego tatuażysty o odpowiednie środki do konserwacji podrażnionej zabiegiem skóry i je zastosuj. Wtedy będziesz miała dużo większą pewność, że Twój wzór przetrwa w odpowiednim stanie przez długi czas. Dodatkowo jesteś w mniejszym stopniu narażona na niepotrzebne problemy zdrowotne względem skóry.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Trendy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Biżuteria ze znakami zodiaku

Biżuteria ze znakami zodiaku stała się niezwykle popularna, łącząc w sobie osobisty charak…