Home Artykuły sponsorowane MIX BAKALII KRESTO – sposób na pożywne śniadanie

MIX BAKALII KRESTO – sposób na pożywne śniadanie

4 min czytania
0
0
144

Aktywny dzień wymaga dobrego startu, a pożywne śniadanie jest nieodłącznym elementem zdrowego jadłospisu. Z myślą o finezyjnym wzbogaceniu porannego jogurtu czy musli marka KRESTO wprowadziła do oferty dwie nowe mieszanki – MIX BAKALII z chrupiącym nerkowcem lub orzeźwiającą żurawiną.

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, który ma dostarczyć energii do działania, pobudzić aktywność i wzmocnić koncentrację. Ważne więc aby było pożywne, a w praktyce liczy się również to, aby można było je szybko przygotować. Dlatego też spiesząc się do pracy lub szkoły często sięgamy po jogurt, jogurt z musli bądź przygotowujemy płatki z mlekiem. MIX BAKALII KRESTO w dwóch odsłonach– z chrupiącym nerkowcem lub orzeźwiającą żurawiną – to wyjątkowe połączenia smakowe, które wzbogacą śniadaniowe dania i jednocześnie, dzięki walorom odżywczym, dostarczą nam witamin i wartości odżywczych potrzebnych do aktywnego działania. W MIX BAKALII KRESTO podstawę smaku stanowią słodkie kostki daktyli, znakomicie współgrające z ulotną delikatnością migdałowych płatków. Dopełnieniem kompozycji są przyjemnie chrupiące orzechy nerkowca lub orzeźwiające, słodko-kwaśne owoce suszonej żurawiny.

MIX BAKALII KRESTO występuje w dwóch odsłonach – z chrupiącym nerkowcem
lub orzeźwiającą żurawiną

Fot. KRESTO

Dobroczynnymi pierwiastkami, występującymi w obu mieszankach, są żelazo i potas. Żelazo pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, a także wspomaga transport tlenu w organizmie i prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Potas natomiast pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, co jest szczególnie ważne u osób prowadzących aktywny tryb życia. Obie mieszanki MIX BAKALII KRESTO są produktami bezglutenowymi, czego potwierdzeniem jest licencja w postaci przekreślonego kłosa, wydana przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

MIX BAKALII KRESTO w nowym, poręcznym opakowaniu doskonale nadaje się na szybką przekąskę.

Fot. KRESTO

Zaletą MIX BAKALII KRESTO jest również poręczne 140 g opakowanie. Dzięki temu produkty możemy z łatwością zapakować do torebki czy szkolnego plecaka i cieszyć się pysznym smakiem zawsze wtedy, gdy potrzebujemy pożywnej przekąski.

MIX BAKALII Z NERKOWCEM KRESTO:
Dostępna gramatura: 140 g
Sugerowana cena detaliczna: 140 g – 6, 19 zł/szt.

MIX BAKALII Z ŻURAWINĄ KRESTO:
Dostępna gramatura 140 g
Sugerowana cena detaliczna: 140 g – 6, 19 zł/szt.

—————————————————————————————————————————————————-

VOG Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Ola
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Rozwój mowy u dziecka – jak stymulować?

Komunikowanie się za pomocą słów to jeden z kamieni milowych w rozwoju każdego dziecka i e…