Home Artykuły sponsorowane Zostań Królową Kroków!

Zostań Królową Kroków!

4 min czytania
0
0
660
Królowa-kroków

Jeśli czujesz, że powoli dopada Cię jesienna chandra lub depresja i przeraża Cię myśl o zapadnięciu w zimowy sen, to wyzwanie jest dla Ciebie. Ale jeśli mimo deszczowej aury, wiatru i zimna potrafisz się zmobilizować do aktywności, to tym bardziej sięgnij po tytuł Królowej Kroków. Doceń siebie i swoje codzienne zmagania.

Jesień i zima to takie pory roku, które uziemiają wiele z nas. Ciężko nam się zmierzyć z brzydką aurą, z szybciej zapadającym zmierzchem, właściwie każdy pretekst jest dobry, żeby zostać w domu i zaszyć się pod kocem. Mniej się wtedy ruszamy. Nie mamy ochoty marznąć i myśleć o jakimkolwiek wysiłku fizycznym. By to zmienić, by zmobilizować nas do ruchu i wyrwać z jesiennego letargu, z początkiem października startuje już druga edycja wyzwania „Królowa Kroków”. To wirtualne wydarzenie sportowe ma charakter motywacyjny i celebrujący.

„Chcemy zachęcić jak najwięcej kobiet do zdrowej aktywności, która pozwala zadbać o kondycję bez wcześniejszych przygotowań. Wyzwaniem będzie pokonanie miliona kroków w ciągu trzech miesięcy, czyli do końca roku, by zostać królowymi. Do dokumentacji wystarczy krokomierz w telefonie, opaska lub zegarek sportowy” – wyjaśnia Aneta Frąckowiak, właścicielka marki Loco Sport, pomysłodawczyni i organizatorka akcji.

Celem wyzwania „Królowa Kroków” jest pokazanie, że sport i aktywny tryb życia, może stać się nawykiem każdej z nas – liczy się wytrwałość i regularność. Nie musisz biegać, nie musisz uprawiać ekstremalnych sportów, po prostu spaceruj! Do pracy, do szkoły, na zakupy, w lesie, w parku, w górach czy nad morzem! Sama, z koleżanką, z partnerem, z dzieckiem…

W “Królowej Kroków” nie ma podium – ukończenie wyzwania oznacza wygraną, a każda uczestniczka po osiągnięciu miliona kroków otrzymuje tytuł królowej. Jeśli brakuje Ci motywacji zajrzyj do grupy „Jestem LOCO!” na Facebooku. Tam przekonasz się, że warto zrobić każdy krok, otrzymasz wsparcie i dobre słowo, a czasem przysłowiowego kopniaka, by ruszyć cztery litery.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w wakacje tego roku. W czasie 2 miesięcy niemal 200 kobiet przeszło 146 838 028 kroków i udowodniło, że motywacja i regularność to podstawa, by osiągnąć zamierzony cel – 620 000 kroków, ale aż 59 z nich już wtedy przekroczyło magiczny milion.

Więcej informacji i link do zapisów na https://locosport.pl/loco-wyzwania/jesienno-zimowe-ultra-wyzwanie-krolowa-krokow-ii/ oraz na FB w wydarzeniu „Jesienno-zimowe ULTRA wyzwanie KRÓLOWA KROKÓW”.

 

 

 

 

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Niezbędnik profesjonalistki – jakie dodatki warto nosić ze sobą do pracy?

W świecie profesjonalistek każdy detal ma znaczenie. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko uł…