Home Artykuły sponsorowane Jakie środki czyszczące są najskuteczniejsze?

Jakie środki czyszczące są najskuteczniejsze?

5 min czytania
0
0
310

Im większe zabrudzenia tym mocniejsze powinny być chemiczne środki czyszczące. Po pierwsze nie są one tak cudownie działające jak na reklamowych filmach, po drugie dość kosztowne, po trzecie zdecydowanie szkodliwe dla zdrowia a także dla środowiska. Samo sprzątanie tak zwaną silną chemią też nie jest przyjemne – szczególnie dla osób o wrażliwej skórze. No i ten zapach, unoszący się w powietrzu jeszcze przez długie godziny.

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że równie, a może jeszcze dokładniej można posprzątać za pomocą pary wodnej. Mopy parowe, odkurzacze z funkcją gorącej pary, a także niewielkie parownice i myjki parowe nie potrzebują nic oprócz wody i urządzenia, które ją podgrzeje do właściwej temperatury. Gorąca para wodna pod odpowiednim ciśnieniem to uniwersalny, niedrogi i przede wszystkim skuteczny przepis na sprzątanie.

Czy mopy parowe są drogie?

BISSELL Power Fresh lub odkurzacz z mopem parowym BISSELL Vac&Steam to urządzenia, które kosztują około tysiąca złotych. Niektórym cena może wydawać się wysoka, ale sprzęt do sprzątania oferowany przez sklep.bissell.pl jest naprawdę najwyższej jakości. Kupując mopy parowe nie ponosimy żadnych innych wydatków. Do wody nie trzeba dodawać żadnych detergentów. Jedyny wydatek to zużyta energia elektryczna. Sklep.bissell.pl oferuje szereg akcesoriów do swoich odkurzaczy i mopów parowych. Są to wymienne końcówki, filtry i inne drobiazgi. Sklep.bissell.pl jest polskim przedstawicielstwem amerykańskiej marki BISSELL, która od prawie 200 lat specjalizuje się w urządzeniach sprzątających zarówno używanych w gospodarstwie domowym i tych służących do utrzymania porządku w wielkich obiektach. Sklep.bissell.pl wyróżnia profesjonalna obsługa, która doradzi optymalny wybór sprzętu. Wszystkie mopy parowe i odkurzacze objęte są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Więcej szczegółów na https://sklep.bissell.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-parowe/

Czy mopy parowe mogą posprzątać parkiet?

Mopy parowe nie mają ograniczeń w czyszczeniu powierzchni różnego rodzaju. Wszystko zależy od zastosowanych, wymiennych końcówek. Twarde przeznaczone są do równie twardych płytek i dadzą sobie radę nawet z mocnymi zabrudzeniami typu przyklejone resztki jedzenia. Miękkie końcówki posprzątają parkiet lub deskę podłogową nie rysując jej. Gorąca para nie tylko usunie z łatwością kurz i zanieczyszczenia, ale zadziała jak dezynfekcja niszcząc szkodliwe grzyby, wirusy i bakterie. Jeden mop parowy może zastąpić kilka urządzeń do sprzątania. Zajmuje mało miejsca i jest prosty i bezpieczny w użytkowaniu.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Redakcja Kobieta na Czasie
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Niezbędnik profesjonalistki – jakie dodatki warto nosić ze sobą do pracy?

W świecie profesjonalistek każdy detal ma znaczenie. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko uł…